İzmit Arçelik Servisi

By Arçelik Servisi In Kocaeli arçelik servisi No comments

Kocaelinde en çok beyaz eşya ve dayanıklı tüketim malları markalarından biri Arçelik ürünleri, cihazları son derece dayanıklı olsada zamanla servis ve bakıma ihtiyaç duyar. İzmit Arçelik Servisi ekibimiz yetenekli teknisyenleri ile en zor durumlarda dahi sizlere hızlı ve % çözümler sunar. İşletme bünyemizde bulunan tüm personellerimiz sürekli gerekli eğitimler için hizmet içi destek alır yeni çıkan tüm model ve teknolojiler için yakın takip tutulmaktadırlar. Sıradan bir uygulama veya geçici çözümler firma personellerimiz tarafından hiç bir şekilde yapılmaz her işlem sonucu uzun vadeli kullanıma uygun çözümler sunulur.

İzmitte kaliteli Arçelik Servisi

Bünyemizde bulunan tüm teknik ve mekanik servis personelimiz alanında en iyi uzmanlardır. Amacımız cihazlarınızı bir kaç dakika içerisinde tekrar kullanıma en uygun şekilde sizlere teslim etmektir.

Aynı Gün İzmit Arçelik Servisi

İzmit en kalabalık ilçemizdir ve ciddi sayıda hem cihaz kullanımı hemde cihaz arızası yaşanan bölgemizdir. İzmit Arçelik Servisi için gerekli servis birimi altyapısını oluşturan firmamız farklı ekip ve araçları için gün içinde çeşitli semtlerde hali hazırda bulunmakta ve sizlerden gelen istek ve talep doğrultusunda hemen adresinize yönlendirilmektedir. Arçelik servisi için talebiniz olduğunda beklemeniz gerekmemektedir. Sizleri geri çevirmeden bir sonraki günlere randevu vermeden hemen sizlere ekip gönderebilmekteyiz. Aşağıdaki Arçelik ürünlerinde aynı gün servis özelliğimiz İzmit ilçesinde bulunmaktadır.

  • Arçelik Çamaşır Makinesi
  • Arçelik Bulaşık Makinesi
  • Arçelik Buzdolabı
  • Arçelik Kombi
  • Arçelik Klima Modelleri
  • Arçelik Termosifon

Yukarıdaki tüm Arçelik ürünlerde hangi seride cihazınız olsun olsun İzmitte bizlerden servis, bakım ve arıza onarım hizmeti isteyebilirsiniz. Kadromuzda bulunan tüm teknisyenlerimiz her cihaz serisine hakim gerekli çözümleri kısa sürede sağlayabilecek uzmanlardır.

İzmit Arçelik Servis Telefonu

Haftanın hergünü izmit arçelik servisi telefonu açık ve sizden aramanızı beklemektedir. 0 (262) 323 91 79 – 0(850) 441 51 05 nolu numaralardan hemen operatörümüze ulaşabilir ve servis kaydınızı oluşturabilirsiniz. Servis talebi açarken yapılması gereken ciddi bir prosedür bulunmamaktadır. Sadece cihazınızın türü, yaşadığınız sorunu kısa bir şekilde özetlemeniz ve İzmitte bulunduğunuz tam adresi detaylı bir şekilde bildirmeniz yeterli olacaktır. Kocaeli Arçelik servisi olarak tüm ilçelerde fiyat farkı olmaksızın servis gönderimi yapmaktayız.