Karamürsel Arçelik Servisi

By Arçelik Servisi In Kocaeli arçelik servisi No comments

Evlerde ve ticari alanlarda yoğun kullanımda olan beyaz eşya grupları bazı durumlarda hiç olmadık arızları verebilmektedir. Karamürsel Arçelik Servisi olarak tüm ilçemizde haftanın her günü günün tüm mesai saatleri dilimlerinde servis, bakım, onarım ve montaj desteği vermekteyiz. Karamürsel ilçesinden uzun yıllardır Arçelik servis hizmetini başarı ile gerçekleştiren firmamız uzman teknisyen kadroları, tam donanımlı mobil araçları ve kalite ve ekonomik hizmet anlayışı ile bir çok servis firmasının önünde yer almaktadır. Yaptığımız bir çok servis işinde cihazları daha uzun ömürlü kullanıma uygun şekilde teslim etmekteyiz. Mevcut arıza dışında olası sorun yaşatabilecek tüm aksamlarda ekiplerimizce gözden geçirilmektedir.

Karamürsel Arçelik teknik Servis

Karamürsel ilçesinde sizlere arçelik marka ürünlerinizde hem teknik hem mekanik servis hemde orjinal yedek parça desteği sağlamaktayız.

Hızlı ve Uygun Fiyatlı Karamürsel Arçelik Servis Hizmeti

Arçelik marka cihazının için bizlere ulaşıp servis talebi oluşturduktan sonra sizleri uzun sürek bekletmeden diğer günlere sarkıtmadan aynı gün içerisinde en hızlı servis olanağını sağlarız. Bizleri bir çok firmadan ayıran en belirgin özelliğimiz fazla sayıda servis ekibi ve araca sahip olmamız ve bu sayede bölgede hali hazır durumda başka bir servis işinde olan ekibi bitmesine müteakip hemen sizin adresinize yönlendirmekteyiz. Karamürsel Arçelik Servisi için tüm servis ekibimi yönlendirmemizde kadromuzda tam tecrübeye sahip tüm arçelik seri ve modellerde bilgi ve beriye sahip teknisyenler yer almaktadır. Aşağıdaki gibi beyaz eşya grupları olan Arçelik çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, buzdolabı ve fırın modellerinin tümünde ayrıca klima ve kombi için farklı birimimizle servis sunuyoruz.

Karamürsel Arçelik Servis İletişim

Karamürsel arçelik servis hizmeti için bizlere dilediğiniz saat aralıklarında 0 (262) 323 91 79 – 0(850) 441 51 05 nolu telefonlarımızdan ulaşabilir ve servis isteğinizi bildirebilirsiniz. Sizlere aynı gün servis hizmet verebilmemiz için günün öğleden önceki saatlerinde ulaşmanız yeterli olacaktır. Personelimize adresini en açık olacak şekilde iletmeniz ve servis istediğiniz cihaz modelinizi bildirmeniz yeterli olacaktır.